
Lezing: Het plan om de wereld te redden
Helaas is deze lezing volgeboekt,
op donderdag 25 september is Ella Ster voor de tweede keer bij ons,
aanmelden nu al mogelijk door ons een bericht te sturen naar info@zentire.nl
Een lezing gegeven door Ella ( www.ellaster.nl )
” Na een intense periode van ontwaking en diepzinnige spirituele ervaringen, stuitte ik 11 jaar geleden op een verhaal waar ik tot op de dag van vandaag hoop uit put. Het verhaal wat ik graag met anderen wil delen en wat het fundament vormt voor mijn overtuiging dat er niet alleen vergevorderde plannen zijn voor een Nieuwe Wereldorde, maar er ook een operatie van White Hats gaande is om een ander pad in te slaan. Maar waar staan president Trump en Elon Musk in dit alles? Gaat Trump het moeras leegpompen zoals hij meermaals beloofd heeft? En wat is Musks rol? Behoren zij tot de White Hats of werken ze heimelijk voor de deepstate? ”
In een wereld van eeuwenlange manipulatie, machtsmisbruik en mensenrechtenschendingen zijn er de afgelopen decennia tal van groepen opgestaan om zich los te maken van de Nieuwe Wereld Orde en hun agenda. Amerika was altijd een sta-in-de-weg voor de implementatie van een totalitaire wereldregering, want Amerikanen hebben een groot onafhankelijkheidsbesef, een sterk gewortelde Christelijke gemeenschap en wapenbezit om zich te kunnen verzetten tegen een tirannieke regering.
Het is daarom niet vreemd dat de vrijheidsbeweging om zich los te maken van de globalisten, het transhumanisme en terug te keren naar soevereiniteit, in Amerika is ontstaan. In de jaren zestig probeerde President Kennedy los te komen van de private Federal Reserve en het corrupte militaire-industriële-inlichtingen-apparaat. De moord op JFK was een belangrijke mijlpaal in het ontstaan van een tegenbeweging van White Hats.
Maar hun plan waaraan president Trump zich heeft gecommitteerd ontstond veel eerder en gaat meer dan 70 jaar terug in de tijd. Het is niet Trumps plan. In de lezing neem ik je mee in de geschiedenis over het ontstaan van het plan, de White Hats, hun doel en de implementatie (in wetgeving, beleid en operaties) en hoe dit het wereldtoneel beïnvloedt.
Ben jij benieuwd naar het antwoord op onderstaande vragen? Dan is deze lezing zeker iets voor jou:
-
Waarom komt de wereldpolitiek zo vaak over als een vreemd toneelstukje?
-
Hoe kan Amerika terugkeren naar een republiek? Dat was de USA toch al?
-
Wat is het belang van de White Hats om de wereldwijde ontwaking te stimuleren?
-
Waarom beeldde president Trump Bidens termijn af door een foto van de ‘autopen’?
-
Wat betekent ‘Central Casting’ en waarom noemt president Trump dit zo vaak?
-
Hoe worden deepstate-spelers onder druk gezet?
-
Heeft dit alles ook betrekking op Nederland?
Het is een lezing propvol informatie die laat zien dat de dingen die achter de schermen spelen veel genuanceerder, gelaagder, maar ook absurder zijn dan veel mensen denken.
______________________________________________________________________